کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز اجتماعی بررسی نیاز های حقوقی داوطلبان جمعیت هلال احمر در نخستین همایش امداد و نجات

نخستین همایش امداد و نجات کشور با نشانه بررسی پرسشها حقوقی داوطلبان این جمعیت در تالار فردوسی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد.

بررسی نیاز های حقوقی داوطلبان جمعیت هلال احمر در نخستین همایش امداد و نجات

به گزارشحوزه شهریگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان به مناسبت فرارسیدن گرامیداشت هفته هلال احمر که از سیزدهم اردیبهشت تا نوزدهم ماه جاری ادامه دارد، و در آستانه این هفته نخستین همایش امداد و نجات جمعیت هلال احمر با عنوان مدیریت و مسئولیت از منظر فقه و حقوق و در جهت آشنایی و برطرف پرسشها حقوقی امداد گران در تالار فردوسی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد.
نشانه از برپایی این همایش تبیین فعالیت های جمعیت هلال احمر بررسی تفاوت های هلال احمر با دیگر نهادها و آشنایی و برطرف پرسشها حقوقی امدادگران بود .این همایش در جهت مدیریت و مسئولیت از منظر فقه و حقوق به پرسشها امدادی امدادگران جمعیت هلال احمر پرداخته هست.

عبارات مهم : جمعیت

همایش امداد و نجات در محورهای عنوان شناسی و مبانی نظری قلمرو فقهی حقوقی امداد و نجات، مطالعه تطبیقی فقهی – حقوقی، پرسشها حقوقی امداد و نجات و چالش های حقوقی امدادگران جمعیت هلال احمر بود.
مسئولان جمعیت و مدیران دانشگاه، اساتید، محققان، دانشجویان و صاحبان حقوق و امدادگران از حاضران در این همایش بودند.
این همایش در دو کارگروه تخصصی، ابتدا به بررسی پرسشها حقوقی داوطلبان و آسیب شناسی و برطرف پرسشها حقوقی داوطلبان پرداختند. ارائه بیش از ده ها مقاله علمی تخصصی در خصوص پرسشها حقوقی داوطلبان جمعیت هلال احمر از شاخصه های این همایش بود.
مقاله های این همایش به فعالیت های امدادی هلال احمر و علمی دانشگاهیان و تبیین پرسشها حقوقی داوطلبان پرداخته است.
گفتنی هست؛ تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران و هلال احمر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران مبنی بر همکاری های امدادی در جهت آشنایی پرسشها حقوقی از برنامه های این همایش بود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جمعیت | همایش | دانشگاه | دانشگاه | داوطلبان | هلال احمر | امدادو نجات | امدادگران هلال احمر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog