کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نخستین فیلم سینمایی‌ام را بزودی می سازم / مهران غفوریان

مهران غفوریان مهمان برنامه من و شما بود. او در این گفت و گو براساس روال برنامه کاملا براق و با بیانی جدی به سوالات پاسخ داد.

نخستین فیلم سینمایی‌ام را بزودی می سازم / مهران غفوریان

مهران غفوریان: نخستین فیلم سینمایی ام را بزودی می سازم

عبارات مهم : برنامه

مهران غفوریان مهمان برنامه من و شما بود. او در این گفت و گو براساس روال برنامه کاملا براق و با بیانی جدی به سوالات پاسخ داد.

به گزارش صبا، مهران غفوریان در ابتدای برنامه راجع به کم کردن وزن خود در مقطعی از وقت گفت: از آنجايي كه مفصل ران من از بين رفته است ،وزن زيادبراي درد پاهايم بد است و پزشك ميگويد بايد ٢٠ تا ٣٠ كيلو وزنم را كاهش دهم ،اما اين مقدار كاهش وزن كار آساني نيست . من يكبار به تصميم خودم جراحي زيبايي لاغري انجام دادم كه بيشتر سايزمن كم شد تا وزن ،اما در کل من زياد غذا نمي خورم.

آرش ظلی پور با اشاره به ترک سیگار از او پرسید گویا سلامتی ات این آخرهای خیلی مسئله مهمی شده است است که غفوریان در پاسخ گفت: کامل ترک نکردم ،اما سيگار كشيدن را خیلی كم كردم هرچند که فکر می کنم کسی نمی دانست که سیگار می کشم و الان همه فهمیدند.

غفوریان در پاسخ به اين پرسش مجری برنامه که آیا این قدر حاشیه و شايعه دور وبر اوست تا جایی که گفته می شد كه وي از كمپ ترك اعتياد نیز فرار كرده است گفت :وقتي كه يك هنرمند مدت زماني كم كار باشد حواشي دور و برش زياد مي شود . من مدتي كم كار بودم ومسائل درشت را تكذيب مي كردم. اصولا فرد بي حاشيه اي هستم چون كارهايي نمي كنم كه از نظر مردمعجيب و غريب باشد، ولی در مقطعي حواشي پيرامون ما زياد شده است بود .

مثلا مجله اي بود كه نوشت : خودكشي مهران غفوريان . يا به عنوان نمونه يك بار كه سفر زيارتي به مشهد داشتم دچار مسموميت غذايي شدم وقتي كه بيدار شدم ديدم چند نفري عكس گرفته اند و رفته اند . وقتي پرسيدم اینها که بودند گفتند اينها خبرنگار بودند در حالي كه خدا گواه است كه من مسموم شده است بودم .

مجری برنامه به خبری که گفته می شد غفوریان با اسلحه تقلبی مردم را ترسانده و چندسال قبل به این بهانه بازداشت شده است هم اشاره کرد و غفوریان با خنده گفت: هیچ وقت از کسانی که این شایعات کثیف را درست کردند نمیگذرم و آنها را نمیبخشم چون آنها مادر و خانواده من را آزار دادند.

مهران غفوريان که جهت نخستین بار در قالب نقشی جدی در فیلم عبدالرضا کاهانی ایفای نقش کرده راجع به آن فیلم گفت :تشخيص رضا كاهاني براين بود و از نظر من هم تشخيص درستي بود ! فيلم بسيار فيلم خوبي است و اميدوارم مشكلات آن حل و اكران شود . همچنین اميدوارم آقای كاهاني و ارشاد با هم به توافقاتي برسند وهيچ توليد فرهنگي در صندوقچه نماند و خاك نخورد !

غفوريان که فیلم خالتور را روی پرده دارد در پاسخ به این پرسش که چقدر به خاطر پول در این فیلم بازی کرده و آیا از نقش آفرینی در آن راضی است گفت :فيلم خالتور دارد مي فروشد فيلم غير اخلاقي که نيست !

مجری برنامه «من و شما» پرسید جهت بازی در فیلم خالتور ، شیر و عسل ، آس و پاس و فیلم های مشابه چیزی به نام فیلمنامه وجود داشته که غفوریان در این باره بیان کرد: خالتور فيلمنامه داشت، ولی بعضي چيزها را تهيه كننده مي گويد كه به عنوان نمونه مخاطب رقص هندي را مي پسندد و از من می خواهند . من این آخرهای در حوزه كارم بسيار سخت گير شده است ام . صد برابر از خالتور فيلمنامه هاي بهتري بود و اگر امروز پيشنهاد اين فيلم را به من بدهند ديگر بازي نمي كنم چون يك بار بازي اش كرده ام .

من از اين فيلم دفاع نمي كنم، ولی براي فيلمي كه هم اكنون اكران است نمي زنم . فيلم پنج ميليارد فروخته است و اين طور نبوده كه مردم را با مسلسل به سالن سينما ببرند ، خودشان دوست داشته اند و ديده اند . آنتن صدا و سيما براي نظر شخصي من و شما نيست . من خودم الان دوست ندارم فيلمي مثل خالتور بازي كنم . وقتي كه فيلم از اكران پايين بيايد مي توانم در موردش صحبت كنم ،اما اين سبك فيلم ديگر مورد سليقه من نيست .

وي كه به تازگي به عرصه كارگرداني ورود كرده است در خصوص اولين ساخته سينمايي اش گفت : حميد نعمت الله به من لطف دارد و به عنوان مشاور پروژه كنار من است . فيلمنامه كمدي این کار را آقاي محمد رضاآرين مي نويسند و علی لدني تهيه كننده آن است با رضا عطاران صحبت كرده ام ، ولی مي دانم كه خيلي گرفتار است جهت همین با هومن سيدي هم صحبت كرده ام. مي خواستيم كار به جشنواره برسد كه متاسفانه فيلمنامه تمام نشد، ولی به هرحال پیش تولید جدی کار به زودی شروع می شود.

«من و شما» با اجرای آرش ظلی پور جمعه ها ساعت ۱۴ روی آنتن شبکه شما می رود.

نخستین فیلم سینمایی‌ام را بزودی می سازم / مهران غفوریان

واژه های کلیدی: برنامه | مهران غفوریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog