کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشاگری خداداد عزیزی در خصوص صحبت‌های طارمی و دیدار با هدایتی

خداداد عزیزی که در مصاحبه مهدی طارمی از او نام برده شد، در خصوص جلسه‌ای که با حضور حسین هدایتی برگزار شده است بود، افشاگری کرد.

افشاگری خداداد عزیزی در خصوص صحبت‌های طارمی و دیدار با هدایتی

افشاگری خداداد عزیزی در خصوص صحبت های طارمی و دیدار با هدایتی

عبارات مهم : ترکیه

خداداد عزیزی که در مصاحبه مهدی طارمی از او نام برده شد، در خصوص جلسه ای که با حضور حسین هدایتی برگزار شده است بود، افشاگری کرد.

تسنیم نوشت: خداداد عزیزی در خصوص صحبت های مهدی طارمی که او به همراه مهدی هاشمی نسب و هادی طباطبایی را به عنوان شاهد دیدارش با حسین هدایتی گرفته بود، اظهار داشت: من نمی دانم مهدی طارمی چه صحبت هایی کرده و راجع به آن شب چه صحبتی انجام داده هست. آن شب هم که ما آنجا بودیم با تماس یکی از دوستان مان که رستوران دارد، فکر می کنم با مهدی هاشمی نسب از جام ستارگان به آنجا رفتیم.

افشاگری خداداد عزیزی در خصوص صحبت‌های طارمی و دیدار با هدایتی

وی در تصویر العمل به این مسئله که مهدی طارمی اشاره کرده در آن رستوران به حسین هدایتی گفته قصد ماندن در کشور عزیزمان ایران را ندارد و اگر بخواهد به کشور عزیزمان ایران برگردد به او می گوید و هدایتی هم قول داده بود مبلغی را بابت ماندن در پرسپولیس به این بازیکن می دهد، گفت: در آن رستوران آقای هدایتی حضور داشت و مهدی طارمی هم بعداً به آنجا آمد. آن دوست مان که پرسپولیسی هست، خیلی در تب و تاب راضی کردن طارمی جهت ماندن در پرسپولیس و منصرف کردن او جهت رفتن به ترکیه بود. از ما خواست که با مهدی طارمی صحبت کنیم و من گفتم با مهدی هاشمی نسب شخصی با او صحبت می کنیم، ولی یک دفعه دیدیم هفت هشت نفر دیگر هم آمدند. هدایتی به ما گفت که شما صحبت کن که طارمی بماند و من به هدایتی گفتم به شرط اینکه به او پول بدهید، با او صحبت می کنم. گفتم اگر پول ندهید که به درد نمی خورد.

پیشکسوت پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: من به هدایتی گفتم مهدی طارمی به ترکیه می رود که پول بگیرد که طارمی هم گفت همین طور هست. به هدایتی گفتم چون او جهت پول می رود، هر چقدر پول که می خواهید به او بدهید، 50 درصدش را همین الان بدهید و من بگویم مهدی طارمی قراردادش را امضا کند. هدایتی گفت الان که نمی شود و من این پول را فردا می دهم. مهدی برود قراردادش را امضا کند و من هم پول را می دهم. گفتم آقای هدایتی این طور نمی شود که فقط حرف زد، پول بدهید تا طارمی هم امضا کند و او گفت، آقای عزیزی شما من را نمی شناسید؟ من از این حرف ها می زنم؟ گفتم من از شما آشنایی دارم، ولی مدیران و بعضی افراد آنقدر خراب کرده اند که دیگر نمی شود روی حرف کسی حساب کرد و من که 20، 25 سال از مهدی طارمی بزرگ تر هستم، کسی را در این فوتبال قبول ندارم. گفتم اگر من را واسطه صحبت کردن با طارمی کرده اید، نصف پول او را پرداخت کنید یا چک گارانتی دار بدهید تا امضا کند.

خداداد عزیزی که در مصاحبه مهدی طارمی از او نام برده شد، در خصوص جلسه‌ای که با حضور حسین هدایتی برگزار شده است بود، افشاگری کرد.

عزیزی تصریح کرد: هنگامی که این صحبت ها انجام شد، جلوی آقای هدایتی گفتم آقای مهدی طارمی، وضع مالی شما خوب است؟ گفت نه، گفتم آیا پدر و مادر پولدار دارید؟ گفت نه. گفتم آقای هدایتی این بازیکن مسئله مالی دارد، عالی ترین بازیکن تیم پرسپولیس هست، آقای گل لیگ شده است و پول بدهید تا بماند. گفتم پول او را جهت اوضاع مالی خودش، پدر و مادرش و اصلاً به خاطر هنری که دارد، پرداخت کنید. اگر شما نمی دهید، ترکیه این پول را به او می دهد و گفتم اگر جایی او را نمی خواست، پول هم نمی دادید مشکلی نداشت، ولی الان ترک ها به او پول می دهند و جهت ماندنش باید پول بدهید.

بازیکن سال های دور کلوب پرسپولیس ادامه داد: بعد از صحبت های من آقای هدایتی گفت که پول مهدی طارمی را می دهد و من به مهدی طارمی گفتم، خودت می دانی که چه تصمیمی بگیری. حتی گفتم آقای هدایتی اگر فردا صبح هم نصف پولی که می گویید را به طارمی بدهید، من او را فردا جهت امضای قرارداد می آوردم. گفتم اگر می گویید یک میلیارد، 500 میلیون را بدهید یا اگر می گویید دو میلیارد، یک میلیارد آن را پرداخت کنید. گفتم حسین هدایتی کسی بوده که هر لحظه به پرسپولیس کمک می کنند و همه این را می دانند، ولی اینکه بگوییم امضا کند و بعداً پول بدهید را قبول ندارم. گفتم من نیستم که باید قرارداد را امضا کند، مهدی طارمی هست. با حرف هم پولی تهیه نمی شود و اگر می توانید سند، چک گارانتی دار یا چیزی بدهید. گفتم حتی کسی چک معمولی هم قبول نمی کند و اینکه بعداً پول داده شود، مورد قبول نیست. من تا همین جا می دانم و از اینکه بعداً هدایتی پولی به طارمی داده یا آنها تماس یا چیزی با هم داشته اند، بی خبرم.

واژه های کلیدی: ترکیه | بازیکن | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | خداداد عزیزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog