کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تاکنون حاشیه‌ای از طارمی و مسلمان ندیده‌ام / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش کار مشکل برابر تراکتورسازی خواهد داشت آیا که این تیم مربیان و بازیکنان بسیار خوبی دارد.

تاکنون حاشیه‌ای از طارمی و مسلمان ندیده‌ام / برانکو

برانکو: تاکنون حاشیه ای از طارمی و مسلمان ندیده ام

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش کار مشکل برابر تراکتورسازی خواهد داشت آیا که این تیم مربیان و بازیکنان بسیار خوبی دارد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین عصر امروز تیمش که به برگزاری بازی درون تیمی تخصیص داده شده است یافت در جمع خبرنگاران راجع به دیدار با تراکتورسازی از هفته دوم لیگ برتر، اظهار کرد: اعتقاد دارم تراکتورسازی تیم بسیار خوبی هست. آنها به تازگی دو مربی خوب را جذب کردند. یحیی گل محمدی تیم بسیار خوبی را در ذوب آهن ساخته بود و در چند سال اخیر هم بین سه چهار تیم اول بوده و توانسته قهرمان سوپر جام شود. شاید چند بازیکن از این تیم رفته باشند ولی فکر می کنم بازیکنانی مانند ابراهیمی، حاتمی، شریفی، نوری، کشور عزیزمان ایران پوریان، دهنوی و … بسیار خوب هستند. بازی این تیم برابر استقلال خوزستان را دیدم. باید با پنج اختلاف گل این تیم را شکست می دادند.

تاکنون حاشیه‌ای از طارمی و مسلمان ندیده‌ام / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تاسف از شکست تراکتورسازی برابر استقلال خوزستان، گفت: آنها تیم برتری بودند و می توانستند پیروز شوند. از طرفی ما یک دیدار سنتی برابر این تیم برگزار می کنیم که جهت هواداران اهمیت دارد و بازی خیلی مشکل را خواهیم داشت.

وی راجع به غایبان و محرومان تیمش، گفت: سیدجلال حسینی را به علت مصدومیت و علی علیپور را به علت محرومیت در دیدار برابر تراکتور در اختیار نخواهیم داشت. حسینی در دیدار با فولاد خوزستان روی نیمکت ما بود و این عنوان جهت ما بسیار ارزشمند هست. او در زمین بازیکن بسیار مهمی است و کمک بزرگی به ما می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش کار مشکل برابر تراکتورسازی خواهد داشت آیا که این تیم مربیان و بازیکنان بسیار خوبی دارد.

برانکو در تصویر العمل به اینکه آیا حضور سیدجلال حسینی روی نیمکت پرسپولیس در دیدار با فولاد خوزستان بعد از گذشت ۱۵ دقیقه از بازی به خاطر روحیه دادن به بازیکنان هست، اظهار کرد: از حسینی خواسته بودند که در برنامه تلویزیونی حاضر شود و من با توجه به اینکه نمی توانست جهت تیم مان بازی کند این اجازه را دادم تا بعد از اینکه کارش در تلویزیون تمام شد به سرعت در ترکیب تیم مان حضور داشته باشد چون او رهبر و کاپیتان تیم است و بازیکنان احترام زیادی جهت او قائل هستند. حضور او جهت ما بسیار بافایده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به خرید بازیکن ۲۶ میلیاردی به وسیله کلوب الاهلی عربستان جهت دیدار با این تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ما می دانیم که تیم های الاهلی و الهلال عربستان و العین امارات می توانند بازیکن ۱۰ میلیون دلاری بخرند ولی ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم. به انگیزه و شوق بازیکنان اعتقاد داریم و می دانیم می توانند حریف را شکست دهند. نشان دادیم در مرحله گروهی می توانیم برابر سوپر استارها هم بازی کنیم و الان هم می توانیم آن را نشان دهیم. العین بازیکن ۱۰ میلیون دلاری از یونان خریده هست. الاهلی و الهلال عربستان بازیکنانی را به این ترتیب خریدند. این آینده ماست ولی خیلی خوب است که بدانند چه تفاوتی میان نتیجه های تیم ما و تیم آنها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد.

وی راجع به اینکه چه برنامه ای جهت تعطیلات لیگ برتر در آستانه دیدار برگشت برابر الاهلی عربستان دارد، گفت: این برنامه به هیچ وجه جهت ما خوب نیست. نه تنها تیم اماراتی بلکه هیچ تیم دیگری در دنیا این برنامه را دوست ندارد چون روند مسابقه این تیم ها قطع می شود البته این برنامه جزو فیفادی است و تیم هایی مانند پرسپولیس که بازیکن ملی پوش دارند هنگامی که بازیکنان خود را از تیم ملی می گیرند دچار مسئله می شوند. نه تنها پرسپولیس بلکه چلسی و رئال هم دچار مسئله می شوند. گروهی که در تیم حضور دارند کارها را پیش می برند و به تیم ملی نمی روند. با آنها کار می کنیم و اردویی را نخواهیم داشت.

تاکنون حاشیه‌ای از طارمی و مسلمان ندیده‌ام / برانکو

برانکو راجع به مطالب انتشار یافته در روزنامه مبنی بر اینکه طارمی و مسلمان جهت این تیم حاشیه درست می کنند و سال آینده در ترکیب این تیم نخواهند بود، گفت: شما در تمرین حضور داشتید، نظر شما راجع به این مطلب چیست؟ ما تمرین را باز می گذاریم و هیچ چیز پنهانی نداریم. من اگر بخواهم به حرف روزنامه ها تکیه می کنم مساله طور دیگری می شود. من چنین چیزی را تاکنون ندیده ام. عالی ترین داور تماشاگران هستند و آنها ارزیابی می کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه گفته می شود امشب به عنوان برترین مربی فصل گذشته فوتبال کشور عزیزمان ایران گزینش می شود، اظهار کرد: روز گذشته شنیدم که مراسم برترین ها امشب برگزار می شود و من، دایی و منصوریان نامزدهای برترین مربی هستیم، نمی دانم چه اتفاقی می افتد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش کار مشکل برابر تراکتورسازی خواهد داشت آیا که این تیم مربیان و بازیکنان بسیار خوبی دارد.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه پنجشنبه هفته گذشته اعلام شد این تیم دیدار دوستانه را برابر کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر خواهد داشت ولی برگزاری این دیدار را روز گذشته به برانکو اطلاع دادند، گفت: کریم باقری جهت بازی این تیم صحبت کرده بود ولی آنها عذرخواهی کردند و گفتند نمی توانند در این بازی حاضر شوند. بعد از انصراف آنها ما برنامه کاری خودمان را تحویل دادیم. روز گذشته از ما پرسیدند که آیا می توانیم این بازی را برگزار کنیم که در پاسخ گفتم این کار میسر نیست آیا که برنامه تمرین صبح ما آماده شده است و نمی توانم آن را عوض کردن بدهم و دیدید که صبح تمرین فشرده ای داشتیم و نخواستم برابر این تیم بازی کنیم. هفته آینده روز یکشنبه دیداری را با تیم سیدمحمد علوی شاگرد سابقم بازی می کنیم که در لیگ دسته دو حضور دارد.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | برنامه | فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog