کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آزمایش کی‌روش جواب داد ، زوج خط دفاعی تیم‌ملی جوان شد

کارلوس کی‌روش در بازی برابر کره از زوج خط دفاعی محمد انصاری و پورعلی‌گنجی استفاده کرد. 

آزمایش کی‌روش جواب داد ، زوج خط دفاعی تیم‌ملی جوان شد

زوج خط دفاعی تیم ملی جوان شد/ آزمایش کی روش جواب داد

عبارات مهم : ایران

کارلوس کی روش در بازی برابر کره از زوج خط دفاعی محمد انصاری و پورعلی گنجی استفاده کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش در سال های اخیر بازیکنان جوانی را به تیم ملی اضافه کرد و تلاش کرد تا نسلی جوان را وارد تیم ملی کند. او سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، عزت اللهی، میلاد محمدی و پورعلی گنجی را در مدت وقت کوتاه به تیم ملی تزریق کرد. یکی از معدود دفعاتی که کی روش کار برانکو تایید کرد، گزینش محمد انصاری به عنوان دفاع وسط بود.

آزمایش کی‌روش جواب داد ، زوج خط دفاعی تیم‌ملی جوان شد

انصاری که به عنوان دفاع چپ در پرسپولیس بازی گرفته می شد، در لیپ شانزدهم و بعد از جدایی چند بازیکن به قلب خط دفاعی آمد و همان وقت به تیم ملی هم دعوت شد. او در این مدت جایی در ترکیب تیم ملی نداشت ولی در بازی برابر کره و بعد از مسجل شدن افزایش تیم ملی به جام جهانی، کی روش تصمیم گرفت از زوج انصاری و پورعلی گنجی استفاده کند. زوجی که می تواند جایگزین منتظری و سیدجلال حسینی شود. زوج انصاری-پورعلی گنجی شاید دور از ذهن ترین زوج دفاعی جهت مربی کره بود.

اما کی روش مانند هر لحظه غافل گیرانه 11 مرد مهم اش را گزینش کرد و با حضور محمد انصاری نشان داد هارمونی دفاعی تیم اش در غیاب مدافعانی مثل پژمان منتظری و سیدجلال حسینی هم اصلا متزلزل نخواهد شد. پورعلی گنجی باتجربه در غیاب سیدجلال نقش رهبر خط دفاع کشور عزیزمان ایران را به عهده گرفته بود و متعهدانه به چیدمان دفاعی کشور عزیزمان ایران سر و شکل می داد؛ و انصاری هم در کنار او نخستین تجربه رسمی را با موفقیت پشت سر گذداشت. دو مدافع مرکزی کشور عزیزمان ایران روی هم رفته 9 بار توپ را به مالکیت کشور عزیزمان ایران بازگرداندند. 13 بار در دفع توپ موفق بودند. 6 بار پاس های بازیکنان کره را هوشمندانه قطع کردند.

کارلوس کی‌روش در بازی برابر کره از زوج خط دفاعی محمد انصاری و پورعلی‌گنجی استفاده کرد. 

14 بار در دوئل ها موفق بودند و 9 بار هم نتوانستند نبردهای دفاعی و هوایی را از مهاجمان حریف ببرند. عملکرد کلی این دو مدافع نشان می دهد آزمایش کی روش کاملا موفقیت آمیز اجرا شده است و حالا کشور عزیزمان ایران یک زوج دفاعی دیگر دارد که البته مزیت جوانی را نسبت به زوج پژمان و سیدجلال در خود دارد. حتی اگر جهت جام جهانی سال آینده به این زوج اعتماد نشود؛ این دو بازیکن مسیر خود در تیم ملی را به درستی طی خواهند کرد.

واژه های کلیدی: ایران | آزمایش | بازیکن | خط دفاعی | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | محمد انصاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog