کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت ماست/ اگر همه چیز طبق توافق باشد، امروز تمدید می‌کنم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید بازی در فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت او و تیمش است. 

فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت ماست/ اگر همه چیز طبق توافق باشد، امروز تمدید می‌کنم ، شفر

شفر: فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت ماست/ اگر همه چیز طبق توافق باشد، امروز تمدید می کنم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید بازی در فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت او و تیمش هست.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از فینال جام حذفی فوتبال ایران، گفت: خوشحالیم که به این شهر دوباره برگشتیم و امیدوارم مسابقه خوبی داشته باشیم. الان در فینال جام حذفی هستیم و این یک افتخاری بزرگ جهت ماست.

او افزود: اگر شما مسابقه های حذفی در تمام دنیا را ببینید هر لحظه تیم های خوب به فینال می رسند و این نیازمند یک تلاش بزرگ هست. از این جهت من خیلی خوشحالم و به تیمم افتخار می کنم. باید از هوادارانمان هم تقدیر کنم که تیم ما را هر لحظه حمایت کرده اند. من هیچگاه فراموش نمی کنم که هوادارانمان هنگامی که نخستین داربی را باختیم چگونه از ما حمایت کردند. هوادارانمان با آن کارشان به بازیکنان و من و کادرفنی اعتماد به نفس زیاد جهت کار زیاد دادند. من بعد از آن مسابقه کمی احساساتی شدم و کسی حرف بدی به ما نزد و همه از ما بابت بازی های بعدی حمایت کردند. هوادارانمان نشان دادند که پیشرفت و بهتر شدن استقلال را می خواهند و ما خوشحالیم که توانستیم این کار را انجام دهیم. از همه دوباره تقدیر می کنم.

فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت ماست/ اگر همه چیز طبق توافق باشد، امروز تمدید می‌کنم ، شفر

شفر ادامه داد: فکر ما و هواداران یکی است و ما به دنبال پایه گذاری استقلال در لول های اوج در آسیا هستیم. بازی به این راحتی نیست که برویم و برنده بیرون بیایییم. باید ۹۰ دقیقه بازی را تحت کنترل بگیریم و با تمرکز اوج بازی کنیم. کاری که مطمئنم امروز می کنیم. در هفته های گذشته من و پسرم با کلوب مذاکراتی کردیم و می توانم بگویم که روزهای نهایی کمی استرس داشتیم. مدیرعامل کلوب اینجا هستند و امیدوارم که یک پیغام جهت ما داشته باشند. نه فقط جهت مدت کوتاه بلکه می خواهیم استقلال جهت مدت طولانی در سطح بالای آسیا باشد و جهت همین شما به تفکر حرفه ای نیاز دارید. این کاری است که ما جهت هشت ماه انجام دادیم و باید آن را زیاد انجام دهیم. همه باید با هم کار کنیم و این راهی جهت موفقیت است.

سرمربی استقلال راجع به شانس قهرمانی تیمش در جام حذفی گفت: خیلی بابت صحبت های مالک خونه به خونه خوشحال نشدم. این صحبت ها منصفانه نیست که راجع به تیم داوری و ما و فدراسیون مطرح می شود. ما باید خیلی خوب بازی کنیم و باید 90 دقیقه تمرکز داشته باشیم تا به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید بازی در فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت او و تیمش است. 

او راجع به بحث تمدید قراردادش با استقلال گفت: به شما گفتم مدیرعامل استقلال اینجاست و صحبت ها مشخص هست. می توانید قبل از سوار شدن به اتوبوس از سوی ما این پرسش را دوباره بپرسید و از من متوجه شوید که همه چیز تمام شده است است.

شفر راجع به اوضاع ترکیب تیم خونه به خونه و اینکه استقلال با چه ترکیبی بازی خواهد کرد، عنوان کرد: فکر می کنم این پرسش احترام کافی به حریف نباشد. ما باید عالی ترین تیم را به زمین بفرستیم و سخت کار کنیم. باید تمرکز بالایی داشته باشیم و بدون اشتباه کار کنیم. دقیقا همان شرایطی که برابر العین و الهلال داشتیم. باید با تمام قدرت بازی کنیم.

سرمربی استقلال راجع به پرسشها تمدید قراردادش با استقلال گفت: فقط بحث پول نیست. خیلی از شایعات و صحبت هایی که مطرح می شود صحیح نیست. جهت من مسائلی مثل احترام و همدلی هم مطرح هست. جهت این کار تجربه کافی دارم و می توانیم باهم به موفقیت برسیم. ما کادرفنی بسیار خوبی داریم و عالی ترین هواداران را در کشور عزیزمان ایران داریم.

فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت ماست/ اگر همه چیز طبق توافق باشد، امروز تمدید می‌کنم ، شفر

او راجع به توافقش با استقلال و اینکه این خبر را افتخاری قبول کرده هست، اظهار کرد: راجع به لیست خرید و فروش نمی توانم الان صحبت کنم. امیدوارم تائید صحبت شما را تا نیم ساعت دیگر ببینم. اگر همه چیز طبق توافق باشد بله من امروز امضا می کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید بازی در فینال جام حذفی افتخار بزرگی جهت او و تیمش است. 

واژه های کلیدی: سرمربی | مسابقه | افتخاری | استقلال | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog