کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز بین‌الملل افشاگری‌های مدیر اف‌بی‌آی در آمریکا طوفان بپا کرد

افشاگری‌های مدیر سابق اف‌بی‌آی در خصوص درخواست غیرقانونی دونالد ترامپ، طوفان سیاسی در آمریکا بپا کرده هست.

افشاگری‌های مدیر اف‌بی‌آی در آمریکا طوفان بپا کرد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار، یادداشت های جیمز کومی، مدیر سابق اف بی آی کاخ سفید را با مسئله مواجه کرده هست. به نوشته مطبوعات آمریکایی دونالد ترامپ چند هفته پیش از جیمز کومی خواسته بود تحقیقات راجع به مایکل فلین، مشاور امنیت ملی سابق را متوقف کند. این تحقیقات با ارتباطات احتمالی وی با روسیه مرتبط بوده هست.

گزارشگر این شبکه گفت: مقاله نشریه آمریکایی و افشاگری های آن آشوب بپا کرد. به نوشته نیویورک تایمز دونالد ترامپ از جیمز کومی، زمانی که هنوز در راس اف بی آی قرار داشت، خواسته بود تحقیقات راجع به مایکل فلین را متوقف کند. وی در پی ارتباط مکرر با سفیر روسیه ناگزیر به استعفا شده است بود. مایکل فلین طبق عادت این پرسشها را یادداشت کرده هست. این یادداشت طوفان سیاسی بپا کرده هست. کنگره خواستار بررسی مدارک کومی شده است هست.

عبارات مهم : روسیه

فرانس بیست و چهار در این قسمت بخشی از سخنان چاک شومر، مدیر شاخه مخالفان دموکرات را پخش کرد. وی گفت: من از شنیدن افشاگری های نیویورک تایمز متحول شدم. چنین مسئله ای در کشور بی سابقه بوده هست. من به همه همکارانم در سنا می گویم، تاریخ به ما نگاه می کند.

گزارشگر افزود: نمایندگان جمهوریخواه نیز خواستار بررسی این مدارک شدند. کاخ سفید این ماجرا را تکذیب کرده هست، آیا که از نظر کاخ سفید یادداشت های کومی در خصوص گفتگوهایش با مدیر جمهور، مدرک قابل قبولی نیست. اگر افشاگری های کومی اثبات شود، مسئله به دادگستری واگذار خواهد شد.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: روسیه | افشاگری | تحقیقات | یادداشت | دونالد ترامپ | بین الملل | رئیس اف بی آی | اف بی آی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog