کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز فضای مجازی واکنش امام خمینی (ره) به کارها تروریستی در سال 1360

وحید یامین پور تصویر العمل 36 سال پیش حضرت امام خمینی(ره) را نسبت به کارها ترویستی در اوایل انقلاب را در پیج اینستاگرام خود منتشر کرد.

واکنش امام خمینی (ره) به کارها تروریستی در سال 1360

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیونگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ وحید یامین پور نویسنده، فعال فرهنگی، روزنامه نگار، مجری تلویزیونی و پژوهش گر حوزه هنر اسلامی، خبر بنیانگذار جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حضرت امام خمینی (ره) در سال 1360 را که در تصویر العمل به عملیات های تروریستی و بمب گذاری در شهرها در سالهای اول انقلاب، این کارها خرابکارانه را ترقه بازی خوانده بودند را در پیج اینستاگرام خود منتشر کرد.

لازم به ذکر هست؛ حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران دیروز در دیدار با جمعی از دانشجویان با اشاره به حوادث تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران و با بیان اینکه این ترقه بازی ها تأثیری در اراده ملت کشور عزیزمان ایران ندارد، تأکید کردند: چنین حوادثی هیچ خللی در اراده ملت و مسئولان بوجود نخواهد آورد و ملت کشور عزیزمان ایران قدرتمندانه به حرکت خود ادامه خواهد داد و پیش خواهد رفت.

عبارات مهم : ایران

یامین پور در پیج اینستاگرام خود نوشت:
“پیام حضرت امام خمینی(ره) به مناسبت ترورهای خیابانی و بمب گذاری های منافقین:.”این ترقه بازی هایی که در کشور عزیزمان ایران می شود، البته به ما یک صدماتی وارد می شود، ولی این یک قدرتی نیست، این طور نیست که یک قدرتی باشد که قدرتی در دست آنها است و دارند ترقه می اندازند، بمب را قایم کنند، این هر فرزند ای می تواند این کار را بکند، هر دزدی می تواند برود یک جایی یک بمب بگذارد منفجر بکند. این یک مسئله و قدرتمندی نیست در کار، این عجز و بیچارگی و بدبختی و انحراف است.”.صحیفه امام،جلد ۱۵،صفحه ۹۵ 1360/5/19 .
پ ن: ۳۶ سال پیش هم هنگامی که امام فرمودند “ترقه بازی” عده ای گفتند آیا امام از چنین تعبیری استفاده کرده؟!”
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | تروریستی | بمب گذاری | امام خمینی | اینستاگرام | حوادث تروریستی | رهبر انقلاب اسلامی

واکنش امام خمینی (ره) به کارها تروریستی در سال 1360

واکنش امام خمینی (ره) به کارها تروریستی در سال 1360

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog