کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز وب‌گردی روس‌ها مخاطب تازه کتابی که نتانیاهو را عصبانی کرد

ترجمه روسی کتاب «فلسطین» از سوی انتشارات وچه منتشر شد. قرار است این اثر روز سه‌شنبه، ۳۰ خردادماه، در روسیه رونمایی شود.

روس‌ها مخاطب تازه کتابی که نتانیاهو را عصبانی کرد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، کتاب «فلسطین» از منظر رهبر معظم انقلاب به تلاش آناستازیا، مترجم، به زبان روسی ترجمه و از سوی انتشارات وچه در روسیه منتشر شد.

این اثر که به سفارش مشورت فرهنگی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در روسیه ترجمه شده است قرار است روز سه‌شنبه، 30 خردادماه، با حضور شخصیت‌های علمی و فرهنگی روسیه و سفیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در فدراسیون روسیه و همچنین سفیر فلسطین در این کشور، در خبرگزاری رویانویستی رونمایی خواهد شد. در این مراسم که با حضور رسانه‌های گروهی روسیه برگزار می شود، سخنرانان در خصوص اهمیت کتاب و نظر مقام معظم رهبری در خصوص مسئله فلسطین به ارائه نظر خواهند پرداخت.

در پشت جلد کتاب یکی از فرازهای سخنان مقام معظم رهبری در خصوص راه حل مسئله فلسطین به زبان روسی درج شده است است.

روس‌ها مخاطب تازه کتابی که نتانیاهو را عصبانی کرد

«فلسطین از منظر آیت‌الله ‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای مدظله العالی» عنوان اثری انتشار یافته از سوی انتشارات انقلاب اسلامی‌ هست. این کتاب به مرور بیانات رهبر معظم انقلاب در هشت بخش کلیات، شکست‌ها و پیروزی‌ها، مسئولیت‌ها، جنایات، راه حل‌ها، قهرمانان، روشنگری و آینده‌ روشن راجع به فلسطین می‌پردازد. قبل از ورود به مطالب مهم و به‌عنوان دیباچه‌ مطالب، در فصلی مجزا با عنوان «یادی از دومین روز قدس»، متن کامل بیانات معظم له در خطبه‌های نماز جمعه‌ پایتخت کشور عزیزمان ایران در تاریخ 17 مردادماه 1359 درج شده است است.

بخشی از این کتاب به ارائه بیانات رهبر معظم انقلاب راجع به روز قدس تخصیص داده شده است دارد. ایشان از این روز با تعابیری چون «روز تجمع آرمان‌های مسلمانان دنیا در یک کلمه و یک جمله»، «روز اسلام»، «روز انسانیت» و «روز انقلاب و امام ما» یاد کرده‌اند. ایشان بعد از برشمردن امتیاز روز قدس بر ایام‌الله دیگر، مسئله‌ فلسطین را مهم‌ترین و اصولی‌ترین پرسشها انقلاب و مسئله‌ای انسانی، و نه صرفاً عربی یا اسلامی، محسوب کرده‌اند.

آینده‌ فلسطین، وعده‌ الهی بر شکست دوباره‌ بنی‌اسرائیل، جنایات بی‌سابقه‌ صهیونیست‌ها در دنیا، تفرقه‌افکنی غده‌ سرطانی اسرائیل در میان دولت‌های مسلمان، جدا بودن حساب صهیونیسم و یهود، وجوب شرعی کمک به فلسطین، کوتاهی دولت‌های مسلمان در مسئله‌ فلسطین و… بخشی از موضوعاتی است که در این بخش از سوی معظم‌له بررسی و تحلیل شده‌اند.

ترجمه روسی کتاب «فلسطین» از سوی انتشارات وچه منتشر شد. قرار است این اثر روز سه‌شنبه، ۳۰ خردادماه، در روسیه رونمایی شود.

رهبر انقلاب در بخشی از بیانات خود فرموده‌اند: «دولت بی اصل و نسب؛ دولت جعلی؛ ملتِ دروغی. از اطراف دنیا آدمهای شریر را گرد آوردند و ملغمه‌ای به اسم «اسرائیل» درست کردند! این ملّت است؟! هر جا یهودی‌های شریر و خبیثی بودند، در آنجا جمع شدند. در اغلب کشورها، یهودیها هستند و زندگی می‌کنند -در کشور ما هم هستند که زندگی‌شان را می‌کنند- کاری به کار کسی ندارند، کسی هم به آنها کاری ندارد. کشورشان است و در آن زندگی می‌کنند. آنهایی که به سرزمین‌های اشغالی رفتند، خبیث‌ها، شریرها، طمّاعها، دزدها و آدمکش‌ها بودند که از همه جای دنیا جمع شدند. این شد یک ملّت؟! ملت و دولتی که اینطور به وجود آمده است و اسم خودش را اسرائیل گذاشته، غیر از راهِ ترور، راهی ندارد؛ حرف حسابی ندارد. آن وقت، چنین موجوداتی با این دنائت و پستی و پلیدی، میخواهند دولت و ملتِ نورانی و سربلند و عزیزی مثل کشور عزیزمان ایران را در افکارِ عمومیِ دنیا متّهم کنند. خودِ آنها از همه متّهم‌تر، مجرمتر و روسیاه‌ترند.»

انتشار این کتاب بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس، را عصبانی کرد. او در نخستین صحبت خود در مجمع عمومی شرکت ملل در سال 94 با نشان دادن این کتاب به حاضران در سخنانی غیر مستند و غیر واقعی آن را آخرین کتاب رهبر معظم انقلاب دانست که نقشه راه نابودی اسرائیل در آن گنجانده شده است است!

منبع: تسنیم

عبارات مهم : ایران
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | انقلاب | فلسطین | اسرائیل | اسرائیل | نتانیاهو | کتاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog