کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز وب‌گردی ظاهر مطمئن را از سیاستمداران یاد بگیرید

وقتی با دیگران صحبت می کنید تلاش کنید با آنها ارتباط چشمی برقرار کنید. احساس | مطمئن | آمریکا | استفاده | آمریکایی | کنگره آمریکا | اعتماد به نفس

ظاهر مطمئن را از سیاستمداران یاد بگیرید

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، طی سال های فعالیت به عنوان وکیل و استراتژیست به افراد و شرکت های بسیاری در پیشبرد اهداف و الویت های ارزش یاری رسانده ام. من به افراد زیادی از سراسر جهان، همچون تجار و مدیران و صاحبان کسب و کارهای جدید، در زمینه مسائلی همچون استراتژی های شغلی و رهبری فکری و استراتژی های سازمانی راهنمایی و مشاوره ارائه می دهم.
من در هر دو بخش دولتی و شخصی فعالیت کرده و اخیرا نیز در دانشگاه مریلند در حوزه مدیریت بحران مشغول به کار بوده ام. انجمن ملی وکلای زن، جهت فعالیت در زمینه سیاست و پیشرفت زنان از من تقدیر و قدردانی کرده هست. نوشته ها و مقالات من در روزنامه ها و نشریاتی چون «واشنگتن پست»، «تایم»، «فورچون»، «فست کامپنی»، «لِوو لیگ» و سایت «لین – این» انتشار یافته است.
ظاهر مطمئن را از سیاستمداران یاد بگیرید

عبارات مهم : احساس

در شرکت ها و نهادهایی چون وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا، انجمن حقوق آمریکا (اِی بی اِی) و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد صحبت کرده ام و یکی از اعضای «بنیاد نوآوری تریبکا» نیز هستم. در وقت هایی که مشغول نوشتن یا صحبت نیستم، به دیگر نقاط دنیا سفر می کنم. من فارغ التحصیل دانشکده حقوق دانشگاه مریلند و همچنین دانشگاه کولگیت هستم. اعتماد به نفس کلید موفقیت شغلی شماست. تحقیقات و مطالعات نشان می دهند دیگران کسانی را که بیش از توانمندی و توانایی های موجودشان، از خود اعتماد به نفس نشان می دهند، زیاد تحسین و ستایش می کنند؛ آنان به شأن و جایگاه اجتماعی بالاتری دست می یابند و نفوذ بیشتری بر دیگران دارند.
گاهی نیز ممکن است احساس کنید اعتماد به نفس بالایی ندارید؛ جهت مثال، زمانی که روی سِن جهت گروهی از مخاطبان صحبت می کنید، با فردی تازه یا یک همکار بد اخلاق گفتگو می کنید یا در یک جلسه شرکت کرده اید؛ ولی حتی زمانی که احساس می کنید اعتماد به نفس چندان زیادی ندارید می توانید با استفاده از بعضی ترفندها در چنین موقعیت هایی از خود اعتماد به نفس بیشتری نشان دهید.
روی حضور فیزیکی خود تمرکز کنید. شما می توانید پیش از گفتن هر حرفی، تنها با استفاده از بدن تان، اعتماد به نفس بیشتری از خود نشان دهید. این کار شما را در نظر دیگران، رهبر و فردی قدرتمند نشان می دهد. در ادامه مطلب ما هشت تکنیک را به شما معرفی خواهیم کرد. با به کار بستن آنها دیگران شما را فردی مطمئن و با اعتماد به نفس اوج بدانند.
با طرف برابر تان ارتباط چشمی برقرار کنید
وقتی با دیگران صحبت می کنید تلاش کنید با آنها ارتباط چشمی برقرار کنید. به محیط و وسایل اطراف مثل گوشی گوشی تلفن همراه تان نگاه نکنید. اگر تمامی توجه و حواس خود را روی طرف برابر تان معطوف کنید شخصی که در برابر شما واقع شده است است احساس اهمیت خواهد کرد و اگر این حس را در مخاطب خود ایجاد کنید، بدون شک او به شما احترام خواهد گذاشت.
همیشه جهت دست دادن پیشقدم شوید
در ملاقات با دیگران هر لحظه بردی دست دادن پیشقدم شوید. حال فرقی نمی کند این شخص را جهت بار اول ملاقات می کنید یا این که یک دوست قدیمی هست. همواره با قدرت با دیگران دست بدهید؛ لیکن این کار شما به نوعی نشان می دهد شما به گرمی از طرف برابر استقبال و تمامی حواس و تمرکز خود را روی او معطوف کرده اید.
بر شانه طرف برابر خود دستی کوتاه بکشید
همزمان که در حال دست دادن با طرف برابر خود هستید دست خود را به آرامی و البته خیلی مختصر روی شانه طرف برابر خود قرار دهید. این کار به شما کمک می کند اعتماد به نفس و صمیمیت خود را به فرد برابر تان نشان دهید. تماس شانه تاثیر بسیار عمیقی دارد و اگر به درستی انجام شود، طرف برابر متوجه می شود شما اعتماد به نفس بالایی دارید و او نیز در حین گفتگو با شما احساس آسودگی و راحتی بیشتری خواهد کرد.
باراک اوباما، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا نیز اغلب اوقات از این تکنیک استفاده می کند و از این طریق شأن و جایگاه خود را به طرف برابر یادآور می شود. اگر شما از نظر سنی از طرف برابر تان کوچک تر باشید یا در موقعیت و جایگاه پایین تری به او قرار داشته باشید، چنین حرکتی ممکن است کمی گستاخانه به نظر آید ولی به یاد داشته باشید اگر می خواهید در شغل خود پیشرفت کنید باید شبیه یک مدیر و رهبر واکنش‌ها کنید. لمس شانه طرف برابر به شیوه ای ملایم و آرام، میزان اعتماد به نفس و توانمندی شما در امر رهبری را به طرف برابر نشان می دهد.
در برابر مخاطب خود هر لحظه مقتدرانه بایستید
چه در برابر یک جمع صحبت کنید و چه در برابر یک نفر ایستاده باشید، همواره تلاش کنید مقتدرانه و صاف بایستید و از تکیه دادن به اشیا یا وسایل اطراف تان خودداری کنید. اگر در برابر جمعی صحبت می کنید، هیچ گاه به تریبون یا جایگاهی که در آن صحبت می کنید تکیه ندهید. صاف بایستید؛ لیکن شما می خواهید به مخاطب یا مخاطبان خود نشان دهید در این گفتگو یا صحبت نقش فعالانه ای دارید و شنونده ای معمولی و صرف نیستید.
همواره پاهای خود را روی زمین قرار دهید
زمانی که با شخصی صحبت می کنید یا در برابر جمعی صحبت می کنید حواس تان باشد پاهای خود را به صورت محکم و پایدار روی زمین قرار دهید. قرار دادن یک پا در برابر پای دیگر، انداختن وزن بدن خود روی یک پا یا عوض کردن مُدام آن از پایی به پای دیگر تنها شما را بیقرار و عصبی نشان خواهد داد.
هنگام صحبت دست ها و شانه های تان را کمی از هم باز نگه دارید
هر قدر دست ها و شانه های شما فاصله بیشتری داشته باشد، به همان اندازه میزان اعتماد به نفس شما در نظر و دید دیگران زیاد کردن می یابد. از باز کردن دستان و شانه های خود نهراسید و شانه های خود را به همان گونه ای باز کنید که هیلاری کلینتون در صحبت هایش این کار را می کند. می توانید از این تکنیک در جلسات کاری خود نیز بهره گیرید و از این راه خود را بزرگ تر و با اعتماد به نفس تر از حد معمول نشان دهید؛ ولی حواس تان باشد در این کار افراط نکنید، چون می تواند شما را آشفته و بی نظم نشان دهد.
از شانه های خود به عنوان سپر استفاده نکنید
بسیاری از مردم بی آن که خود متوجه باشند هنگام صحبت با دیگران شانه های ارزش را به داخل خم می کنند و کف یکی از دستان ارزش را روی دیگری قرار می دهند. هیچ گاه این گونه نایستید لیکن درست شبیه افرادی خواهید شد که در یک مجلس ترحیم شرکت کرده اند. خم کردن شانه ها به داخل و پوشاندن بخشی از بدن با دست های تان می تواند نشانه ای از خشم یا نگرانی باشد؛ همچنین این نحوه ایستادن می تواند شما را فردی سرد و منزوی نشان دهد و کاری می کند که دیگران در برابر شما احساس ناراحتی کنند.
در جلسات و دورهمی ها کنار میز مهم بنشینید
در جلسات یا دورهمی ها هر لحظه در کنار میز مهم بنشینید. بسیاری از زنان در جلسات و دورهمی ها روی صندلی های چیده شده است در کنار دیوارها یا ردیف های انتهایی سالن می نشینند؛ بنابراین اگر شما به جلسه ای دعوت شدید در کنار میز مهم بنشینید. این فرصتی جهت شماست که دیده شوید و بتوانید در بحث ها و گفتگوها شرکت کنید.
شرلی چیسهولم، نخستین زن سیاهپوست آمریکایی راه یافته به کنگره آمریکا، در این باره می گوید: «حتی اگر دیدید در کنار میز مهم صندلی خالی جهت شما وجود ندارد، با خود صندلی تاشو به جلسه بیاورید.»
بیاید با خود کمی روراست باشیم. قرار نیست ما هر لحظه و در تمامی شرایط احساس اعتماد به نفس داشته باشیم. رهبران بزرگ به خوبی می دانند حتی اگر اعتماد به نفس هم نداشته باشند باید طوری واکنش‌ها کنند که در برابر دیگران، فردی مطمئن و با اعتماد به نفس اوج به نظر برسند. این ترفندهای راحت به شما کمک خواهند کرد در برابر دیگران با اعتماد به نفس ظاهر شوید و حتی اعتماد به نفس واقعی پیدا کنید.
منبع:برترینها
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: احساس | مطمئن | آمریکا | استفاده | آمریکایی | کنگره آمریکا | اعتماد به نفس | سیاستمداران

ظاهر مطمئن را از سیاستمداران یاد بگیرید

ظاهر مطمئن را از سیاستمداران یاد بگیرید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog