کامل ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان

کامل: ساختمان مناطق محروم تخریب ساختمان چهارمصدوم اعطای تسهیلات مناطق محروم مقاوم سازی

گت بلاگز کرمانشاه پیش‌بینی بارش شدید جهت استان

رئیس اداره آینده نگری هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به پیش‌بینی بارش شدید جهت استان، گفت: پیک بارش‌ها را امروز و امشب و تا قبل از ظهر فردا داریم.

پیش‌بینی بارش شدید جهت استان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز کرمانشاه؛ سعید قاسمی ، در خصوص سامانه ناپایداری که وارد جو استان شده است اظهار کرد: این سامانه ناپایدار از عصر دیروز (یازدهم اردیبشهت) وارد جو استان شد و تا پنجشنبه جو استان را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی با بیان اینکه آینده نگری شده است در این چند روز میانگین بارش های این سامانه جهت استان بین 50 تا 70 میلی متر باشد، تاکید کرد: در خصوص آبگرفتگی معابر و احتمال وقوع سیلاب نیز هشدارهای مورد نیاز داده شده است است.

عبارات مهم : اداره

به گفته مدیر اداره آینده نگری هواشناسی استان کرمانشاه، این موج ناپایدار دو پیک بارش دارد، پیک اول که نیرومند تر است امروز و امشب تا قبل از ظهر فردا خواهد بود و پیک بارش دوم را نیز فرداشب داریم.

قاسمی وزش شدید باد را از دیگر پیامدهای فعالیت این موج جهت جو استان دانست و افزود: وزش باد با سرعت 60 تا 80 کیلومتر آینده نگری شده است است.

وی با بیان اینکه این وزش باد موجب غبارآلود شدن نواحی مرزی استان خواهد شد، یادآوری کرد: هم اکنون نیز شاهد ورود گرد و غبار به نواحی مرزی هستیم، به گونه ای که دید افقی که در شرایط نرمال حدود 10 هزار متر هست، اکنون در سرپل ذهاب به 4000 متر رسیده است.

رئیس اداره آینده نگری هواشناسی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: بیشترین فعالیت این موج را نیز از نواحی جنوبی استان داریم که اکنون بارش تگرگ از اسلام آبادغرب شروع شده است هست، به علاوه هسته بارشی نیرومند دیگری را هم در منطقه اورامانات داریم.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: اداره | فعالیت | هواشناسی | کرمانشاه | استان کرمان | کرمانشاه | بارش شدید | هواشناسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog